Zpět do obchodu

Registrace

O mně

Jmenuji se Kristýna Volfová a s výživou jsem začala na profesní úrovni v roce 2018 po absolvování prvního certifikovaného kurzu Poradce pro výživu a suplementaci od Kurzy ATAC, s. r. o., u kterých jsem následně absolvovala další specifické kurzy - Cesta za vysněnou postavou (zaměřeno na redukční jídelníčky) a Meditace pro začátečníky.

V roce 2022 jsem prošla sebevzdělávací akademií Fitnut Akademie, která byla zaměřena na fitness a výživu. 

Po zavedení nové vyhlášky v rámci výživového poradce bylo mým potěšením absolvovat státní zkoušku z výživy pod záštitou Ministerstva Zdravotnictví, kterou jsem zvládla s velkým přehledem z okruhu výživy, technologie, biochemie, fitness a psychologie. Touto zkouškou jsem prošla před komisí na začátku roku 2023. Ještě před tím mě čekala specializační/přípravný kurz od MZČR, který jsem s úspěchem absolvovala na podzim/v zimě 2022.

Mimo to studuju vysokou školu zaměřenou na psychologii a sociologii, čeká mě kurz terapeuta transformační psychologie, abych mohla lidem pomáhat i ze stránky psychologické, protože si jsem moc dobře vědoma, jak je psychologie s výživou propojená.

 

 

 

Zpět do obchodu